Kontakt os i dag på 75 69 10 10 - og hør hvad vi kan gøre for dig!

Står du lige og mangler et bestemt stykke fladstål, profilrør eller måske løse sneglevindinger, som du skal bruge her og nu? Og vil det både blive dyrt og besværligt at fremskaffe?

Så prøv at kigge vores markedsplads igennem. Her har vi gennem årene samlet en række ”råvarer”, som ikke er blevet anvendt ved opgaver og derfor er lagt på lager. Gode ”råvarer”, som intet fejler – og som har været opbevaret under betryggende forhold.
Måske kan du finde lige det, som du søger. Er det tilfældet, kan vi levere hurtigt og det til en særdeles konkurrencedygtig pris.

 

 

 

Aksel rustfri
  • Aksel rustfri
  • Aksel sort
  • Aksel syrefast
  • Fladstål rustfri
  • Fladstål sort
  • Fladstål syrefast
  • plader
  • Profil sort
  • Rør rustfri
  • Rør sort
  • Rør syrefast
  • Varmefast
  • Vinkel profil
  • Løse vindinger
  • Opvalsede sprialer
  • Snegle

Aksel rustfri

Stål typeAntalDim ØLængde
AISI 3041355170
Aisi 3041403010
AISI 3041502560
AISI 3041502920
AISI 3041652480
AISI 3044106000
AIST 3041124000
AISI 3041152400
AISI 3041153530
AISI 3041162310
AISI 3042206000
Aisi 3041254500
AISI 3041283700
Aisi 3041301255
AISI 3041302654
AISI 3041306000
AISI 3041502890
AISI 3041601600
Aisi 3041606000
AISI 3041755100
AISI 3041806000
Aisi 3041901555
AISI 30411001880
AISI 30411005085
Aisi 30411201420
AISI 30411401970
AISI 30412101760
AISI 304180850
AISI 3041110795
AISI 3041125895
AISI 304L1170245
AISI 3041170510
AISI 3041250240

Aksel sort

StålAntalDim ØLængde
235185000
235186000
2353104200
2351106000
355112700
2351146000
235 comp2155250
2351181635
3551204200
3553206000
2354226000
235 comp1223670
3551256000
355 comp1253080
2351253090
3553306000
6 Kant1322900
6 Kant1323680
3551322320
2359356000
235 comp1354300
2351405140
6 Kant14135
6 Kant141740
235 comp1456000
235 comp145620
355 comp1505500
355 Rå1504490
355 Rå1506000
3551554170
6 Kant2603060
6 Kant1602880
6 Kant1602830
3551606000
355 comp2606000
3551602230
3551656200
355 comp.1652120
6 kant2702300
3551706000
3551701300
235 comp1703000
Toolox 44171585
3551755400
3551756000
3552756000
3551806000
3551851750
3551905760
2352905700
355190830
35511005170
35511005870
35511002590
35511003680
355 comp11003650
35511156000
35511151580
3551115750
35511254920
35511402900
35511504500
35511604700
35511603940
35511801300
3551200800
3551260205

Aksel syrefast

Stål typeAntalDim ØLængde
AISI 316 L253000
AISI 3161103680
AISI 3161123720
Aisi 3161126000
Aisi 3161122400
Aisi 3161141000
AISI 3161162960
AISI 3161182250
AISI 3161201115
Aisi 3161203000
AISI 316 L1251900
AISI 316 L1252770
AISI 3161302485
AISI 3161304840
Aisi 3161305200
AISI 3161301600
AISI 3161354400
AISI 3161354380
AISI 3161355020
AISI 3161356050
Aisi 316L1405500
Aisi 3161406000
AISI 3161453900
AISI 3161505800
Aisi 3161606000
AISI 3161601200
AISI 316 Center1601800
Aisi 3161601170
AISI 3161654700
AISI 3162801680
AISI 3161801860
AISI 3161903475
AISI 31611006000
AISI 316L11153775
AISI 31611404500
AISI 316 L1140630
AISI 3161170365
AISI 3161180390
AISI 316L12101470

Fladstål rustfri

Stål typeBreddeGodsAntalLængde
304161635600
304505012600
304101054750
304101013955
304161614565
30420526000
ALU20616000
304201016100
30425612930
30425815270
30425815250
30430516000
30430811930
304301015290
304301513785
304501011100
304501011890
304501512760
304501511720
304501511940
304501511730
30460811155
30460816000
30470811150
30470811390
30475611630
304100813800
304100121990
3041201031340
304203524700
304251012900
304252516000
30430315340
30430814200
304301015500
304301015190
304301014890
304301014880
304301213450
304351011700
304351012200
304351012800
304351044800
304351224900
304351213340
304351212104
30440425000
30440624140
30440616000
30440825000
30440814900
30440824850
30440812990
304401016000
304401045000
304401012700
30450556000
30450635000
30450815000
30450814280
30450813960
30450813305
304501011507
304501535100
304501514480
30460815460
30460815190
30460856000
30460813975
304601011240
30480814800
304100815000
304151546000
304505015175

Fladstål sort

Stål typeBreddeGodsAntalLængde
2355526000
2356626000
235101011450
235101046000
23516346000
23516311450
23516333280
235161612225
23520516000
23520526000
23520816000
23520814000
235202014285
23525516000
23525613060
23525686000
23525615000
235251012105
235251016000
23530516000
23530615740
23530815200
23530815000
235301511750
S275JR301516000
235303015950
235353526000
23540536000
S23540616000
FJ stål40813140
23540813200
23540816000
235401015000
235401013600
235401501600
235401526000
235454516000
FJ stål50646100
23550811340
Fj stål50856000
23550815000
235501026000
235501001085
235501216000
235503016000
235503014660
23560821530
235601545790
235701215100
235701236000
235701214750
235751226000
235751556000
235751515035
23575151970
23580511560
23580512450
Fj stål1001011365
Kobber1001514200
2351001512950
2351001546000
Kobber1002021840
S275JR110846000
235120811810
2351202014900
2351501212770
FJ stål1501236000
235200622900

Fladstål syrefast

Stål typeBreddeGodsAntalLængde
316101014900
316151514900
316151513070
31625334000
31630612070
316301024000
31640811785
31640812060
316401012340
31640101435
31640101720
31640536000
31640815360
31640834900
316401013700
316401012540
316501011320
316501012020
31650536000
31650826200
316501013780
316501015060
316601211680
31660815000
316601012300
31680612840
316801215130
316801213070
3161001011100
3161001013180

plader

SlagsTykkelseAntal pladerBreddeLængde
AISI 30421955850
AISI 3042115001855
AISI 30421515003000
AISI 3042.5315003000
AISI 3042.5115002295
AISI 3043420004000
AISI 30432515003000
AISI 3044715003000
AISi 3045115003000
AISI 3045220004000
AISI 3046110502000
AISI 3046120002100
AISI 3046120002485
AISI 3046420004000
AISI 3046520004000
AISI 3046120004000
AISI 3046120003000
AISI 3046520003500
AISI 3048115002000
AISI 3048315003000
AISI 30410000
AISI 30412110003000
AISI 30412215003000
AISI 30415115003000
AISI 3041519001000
AISI 30420115003000
AISI 30425015003000
AISI 316- 904 L517901770
AISI 316 TI421500850
AISI 316 TI4415003000
AISI 316 TI42010002000
AISI 316L1112601500
AISI 316L1.5112652200
AISI 316L2915003000
AISI 316L2.5115001600
AISI 316L2.5615003000
AISI 316L3515003000
AISI 316L3120001870
AISI 316L3520004000
AISI 316L4320004000
AISI 316L4320004000
AISI 316L4530001500
AISI 316L5120004000
AISI 316L5120003550
AISI 316L5119002000
AISI 316L5120001415
AISI 316L5120001720
AISI 316L6115003000
AISI 316L6115021207
AISI 316L8215003000
AISI 316L10315003000
AISI 316L12015003000
AISI 316L15015003000
AISI 316L20015003000
Brinar 400 Cr4020004000
Brinar 400 Cr5220002000
Brinar 400 Cr8112002600
Brinar 400 Cr8120004000
Brinar 400 Cr10120004000
Brinar 400 Cr.6118002850
Brinar 400 Cr.6220004000
Brinar 400 Cr.12120002200
Brinar 400 Cr.12120004000
Brinar 400 Cr.15420002000
Brinar 400 Cr.20120003000
Cor-Ten6115001500
Dørk5115003000
Dørk6112501500
Hardox 45031500850
Hardox 450518906000
Hardox 4505121302500
Hardox 4506000
Hardox 4508040002000
Hardox 45010110004000
Hardox 45010120004000
Hardox 45012220004000
Hardox 45015120002500
Hardox 45016120002000
Hardox 45020020003000
Hardox 45030110002000
Hardox 5004120001500
Hardox 5006125002700
Hardox 5006220001250
Hardox 5008114002300
Hardox 5008120004000
Hardox 50010113302080
Hardox 50012120102800
Hardox 50015120003800
Hardox 50020110001730
Hardox 50020113004000
Hardox 50025120004000
Hardox 50030111601850
Hardox 5501211700510
Hardox 55012220004000
Hardox 60010120122040
S2353015003000
S2353818004000
S23531715004000
S2354000
S2355615003000
S2356012502500
S23561820006000
S2358720004000
S23510120004000
S23512110004000
S23512120004000
S3551115003000
S3554115003000
S3556812652500
S3556115002000
S3556215003000
S3558120004000
S35510115003000
S35512115003000
S35515220006000
S35515221003600
S35516420004000
S35520117003000
S35522121504000
S35525220003500
S35530112006000
S35535121503600
S35540119002000
S3555015001000
S35510517001100
SMO4215001330
SPO2315003000
SPO3415003000
Varmefast 253 MA4215003000
Varmefast 253 MA4215001500
Varmefast 253 MA5115001500
Varmefast 253 MA5315003000
Varmefast 253 MA6215003000
Varmefast 253 MA8115001800
Varmefast 253 MA8215003000
Varmefast 253 MA8315003000
Varmefast 253 MA10115001040
Varmefast 253 MA10115003000
Varmefast 253 MA12110002500
Varmefast 253 MA15115003000
Varmefast 253 MA15115002500

Profil sort

Stål typeHøjdeBreddeGodsAntalLængde
2358045516800
2358045526000
235100554.118600
Stål typeBreddeHøjdeGodsAntalLængde
2354040136000
23512055712600
23514060711940
2358045015415
2354040226000
2358080246000
Stål typeBreddeHøjdeGodsAntalLængde
2354040526000
2352525436000
23530303116000
2353030346000
2353030426000
2353030512710
2352525526000
2353030411250
2353030416000
2355030513180
2356030513070
2357550712930
2351001001025440
2354040413000
2351001001216000
235182921214700
23515075812450

Rør rustfri

Stål typeAntalDim udv ØTykkelseLængde
304L1421.32.66000
304L121.32.61600
304126.92.66000
304126.92.64945
304132.41.36000
304133.46.356200
304642.43.26000
304144.523880
304144.522495
3041456.52500
304148.354880
3041501.32750
30415072345
30415424400
304160.33.66000
304L160.33.6970
304160.35.543800
304160.35.546000
3041637900
30416313.52660
304164182750
3041717.52885
30417251300
304L376.099999999999993.66000
304376.099999999999993.62500
304L176.099999999999993.62040
304276.099999999999993.92300
304176.099999999999993.92490
3042976.099999999999993.96000
3041376.099999999999993.96000
3044176.099999999999993.96000
304176.099999999999993.91595
304176.099999999999993.91750
304176.0999999999999942425
304176.099999999999994.52280
304276.0999999999999952425
304176.099999999999996.52530
304576.0999999999999986000
30418034620
304188.9000000000000132400
304188.900000000000013.62000
304L188.9000000000000141520
304188.9000000000000152000
304188.900000000000015.492385
304188.900000000000015.492535
304L188.900000000000015.52750
304188.900000000000017.624180
304188.9000000000000186250
304188.9000000000000110590
3041909.56000
30419010880
3041100101590
304110015665
3041101.621455
3041101.632460
3041101.643030
304L2101.65.746000
3041101.65.741860
3041101.65.74825
304L3101.65.741690
3041101.65.742090
3041101.65.742090
304110433640
3041106132775
3041107153510
304110841395
304110842900
304110866875
3041108272590
3041112113320
3041114.321775
3041114.34960
3041114.36.026000
3041114.36.021600
3041114.36.021930
3041119301470
3041127301440
304112923300
304212926000
304113024000
304113213650
304213346000
30411336.32980
304113322.51965
3041139.746000
3041139.741800
3041139.741805
3041142101820
3041151232060
304115632090
304115636000
304115943510
3041168111080
3041168.321540
304L1168.37.113045
3041168.37.111560
3041168.37.111590
3041168.37.111790
304117218.7430
304220633300
304121633300
30412196.31470
3041219.135850
3041219.142830
3041219.18.186000
304125635700
30412736.355515
304130632380
304131033910
30413239.5299999999999991480
30433239.5299999999999991645
3041323.94.575400
3041323.96.351310
3041323.99.5299999999999991175
3041323.99.5299999999999991580
3042323.99.5299999999999991600
304132555290
304132552150
304135632500

Rør sort

Stål typeDim udv ØTykkelseLængdeAntal
23512.41.628001
23512.41.660002
23516260503
235172.952001
23521.32.610001
23521.32.611451
35525621751
23526.93.260009
35532864001
35533.7836701
23533.74.511201
23538331401
23538529851
35538536401
35542.4560002
35542.4853501
23542.44.5677041
23542.44.5600065
23542.4533201
35542.46.332001
35542.46.327001
35544.5534001
35544.5560001
35548.36.329801
35548.31033901
23548.34.5600018
35548.3528701
35548.3826552
23548.38.80000000000000111551
35560.31087001
35560.310109101
35560.310120001
23560.31279001
23560.312.574801
35560.36.372501
35560.3841501
35560.31053101
35560.34.531601
35560.34.560002
23563.512.552001
35563.512.548501
35563.512.514901
355721841501
35576.0999999999999910120003
35576.0999999999999912.581001
35576.099999999999994.542001
35576.099999999999996.328501
35576.099999999999996.366001
35576.099999999999991029751
35576.099999999999991026924
35576.099999999999996.328601
35576.099999999999991026622
35576.09999999999999821001
35576.099999999999991031622
35576.099999999999991036626
35576.099999999999991046627
35576.0999999999999914.225902
23576.099999999999994.538253
355808.530501
355808.5600014
355808.514501
355808.514801
35582.56.350501
35588.90000000000001836351
35588.90000000000001844651
35588.900000000000011025150
23588.9000000000000112.550751
35588.900000000000014.8540001
35588.900000000000014.8560001
23588.9000000000000112.530701
23588.90000000000001829301
23588.900000000000015.260002
23588.900000000000016.360005
35588.900000000000016.360001
235911823601
355101.63.660001
355101.62.911
355101.62528201
355101.6825601
355101.63.660001
355101.66.360001
355101.68.80000000000000160001
355101.61036151
355101.61061501
235101.68.80000000000000153001
235101.6550001
23510814.234651
23510814.267001
3551082523751
355114.31070501
355114.31024401
355114.312.525801
355114.3530702
235114.34.525001
355114.34.530652
235114.33.623301
355114.312.529501
355114.32622901
355114.32624701
235114.32952401
235114.32960002
355114.36.329101
355114.32028002
355114.32624701
3551276.360801
355127450001
235127460002
2351336.320701
235139.7411
355139.712.523001
355139.7820701
355139.7841001
355139.7853802
355139.7857301
355139.7858602
355139.7860004
355139.72534201
235139.710105001
355139.71022802
235139.712.560001
355142.52414101
235152.46.334801
235152.46.337901
235152.46.343001
235158838901
3551592532701
235159833901
2351591032601
23515912.545401
355168.36.335201
235168.36.323801
235168.33228901
235168.312.546801
355168.31026551
235168.32033151
235168.33020701
355168.33224151
235168.31060003
235168.31060004
355168.33011701
355169.31024201
2351701823901
355177.812.522801
235193.7832901
235193.78.536251
355193.75.624001
355193.76.335601
235193.72035701
355193.75.624101
2352033528701
355203855501
3552031623801
3552031060001
355203306301
235219.16.350251
235219.14.524051
235219.14.525501
355219.1840701
235219.12018601
235219.120.532501
355219.17.115951
235219.12524401
235219.12526101
35524612.525501
2352671068001
2352671067401
2352671240651
235273966001
3552736.343501
3553237.2120001
235323.9935801

Rør syrefast

Stål typeDim udv ØTykkelseAntalLængde
31614216000
316L16241800
31616241515
316252.511590
316252.514300
31633.46.3513890
316L33.73.222400
316 L33.73.212500
31635313510
31642.43.2516000
31642.42.614930
31642.43.212330
31642.43.214900
31648.267.1421960
31648.33.246000
31648.33.626000
31648.32.514300
31648.33.216000
316501312850
3165081950
31650811510
316L60.35.5413280
31660.33.612115
31660.33.676000
316L60.335.5416000
316631412700
316631613320
316631411240
3167115.512935
316L724.311500
316721411560
316724.311060
316L73.037.0114090
31676.09999999999999214440
31676.099999999999993.616000
31676.099999999999993.622920
31676.09999999999999214440
31676.099999999999996.311470
316 L88.90000000000001313760
31688.900000000000015.4912510
31688.900000000000015.4913300
316L88.90000000000001413200
316 L101.65.7416000
316TI101.65.7411850
316TI101.65.7412050
316 Ti101.65.7412450
316101.65.412500
316L106316000
316108414830
31611220.513350
316 Ti 1.4571114.33.635700
316114.3436000
316114.34.514720
316114.3411285
3161191511529
3161336.312515
316139.7412050
316139.7215100
316141.36.5514100
316141.36.5522270
316L141.36.5513725
316L141.36.5513725
31615012.511770
3161522312000
316156312290
3161594.513480
3161594.526000
316159426000
316159411000
316 L168611880
316L168.287.1111470
316L168.37.1112910
316168.3416000
316168.3412650
316168.3413210
316168.3261540
316168.3611150
316206316000
316219.1616000
316L219.1314340
316219.1616000
316219.1611110
316219.1611645
316219.1611580
316256314055
3162732.616000
3162736.3514430
316273311740
316 L306316000
316 L323.9353950
316 L323.94.511080
316356311473

Varmefast

Stål typeDim udv ØTykkelseAntalLængde
253 MA42.43.9113450
253 MA48.35.0812000
253 MA48.35.0812100
253 MA48.35.111410
253 MA60.33.9113380
253 MA60.33.9115250
253 MA60.33.9115500
253MA60.31016125
253 MA60.31013040
253MA60.31012370
253 MA88.900000000000015.4912870
253MA114.35.513900
253 MA1687.1111890
253 MA1687.111700
TRE-E-7RE10-6-SCH401687.1111360
TRE-E-7RE10-6-SCH401687.111970

Vinkel profil

HøjdeStål typeBreddeHøjdeGodsAntalLængdeVægt i Kg
5023510010010260000
223510010010135000
6235100508160000
723575507137000
1023550305141800
1223550505160000
1723530302460000
1923510010012160000
202351829212147000
21235150758124500
23316L30304147700
2623530304160000
2723530304121500
3123560305130700
3223540404140000
3323550505120000
3423530304260000
3523530303360000
3630303150000
3740405160000

Løse vindinger

AntalUdv ØIndv ØSTGTH/VMateriale
925020.00508HS235
245020.00603VAISI 304
265022.00353HS235
1896525.00606VS235
606535.0040230H+30VAISI 304
506734.00253HAISI 304
467025.00608HS235
437025.00705HS235
217030.00704HS235
3467240.00804HS235
107520.007010HAvesta 253 MA
97920.00302HAISI 304
258020.0080324H+1VAISI 304
208232.00506HS235
188533.00703HS235
138640.00705VS235
509025.00875VS235
549025.00875HS235
219025.00876HAvesta 253 MA
279025.0087625H + 2VAvesta 253 MA
319032.00875HS235
59034.001008HAISI 304
79525.008036H + 1VAISI 304
159530.00702VAISI 304
119530.00906HAISI 316
269535.00504HS235
999848.00806HS235
2510030.00503HS235
810033.70503HS235
1010033.701003HS235
8110034.00505HS235
6010035.00502HS235
4010035.00704HS235
10210045.00455HS235
6510151.001106HS235
3810230.00854HAISI 316
2310235.001203HAISI 304
2710335.0011510VS235
1210345.006015VAISI 304
4310550.0010010HS235
1011025.001255VS235
3111030.001205HAvesta 253 MA
3911030.001205VS235
211035.001303HAISI 304
2611038.001054VS235
2411038.001054HS235
2711040.001004VS235
3311040.001104HS235
3011045.001103HAISI 304
1211360.00752VAISI 304
1411364.00752HAISI 304
611430.001302VAISI 304
811430.001682HAISI 304
5011434.00703HAISI 304
1411830.001302VAISI 304
3711830.001682HAISI 304
1311935.001003HAISI 304
912040.001005VAISI 304
812040.0010012VAvesta 253 MA
2212530.00953HS235
7513030.00705HS235
1213040.0012536H+6VAISI 304
5513042.401005VS235
5013242.0016010HS235
4813535.001055VS235
513542.001306HBrinar 400Cr
713542.001406HS235
2213576.001455HAISI 304
313576.301155HAISI 304
4513835.00120820 V + 25 HBrinar 400Cr
5613844.001303VS235
35613860.0012010Hhardox
1013937.003015HSt. 37-2/Pantanax
1914030.001503HAISI 316
2314032.001255VS235
3014035.003015HSt. 37-2/Pantanax
714035.001403HS235
7014040.001308HS235
614042.001405HS235
2814048.0012510HS355
2014048.001504HAISI 304
514050.001205VS235
414060.301004HAISI 304
1514064.00752HAISI 304
3014076.001606VHardox 400
3214076.001606VS235
4614242.001005HS235
1814242.001206HS235
1414276.001253VAISI 304
1414535.009015HS355
13714542.0012010HS235
514545.001055HAISI 304
1014560.30953HAISI 304
1914576.001504S235
2014660.3016010HS235
1214834.001503HAISI 316L
3114848.00802HAISI 304
3715040.0012010VS235
415042.0015012VHardox 400
915048.001503HS235
815050.001004HS235
19515050.0012010HS235
1515050.001503HS235
415050.001503VAISI 304
115060.0014010VS235
3715060.0014010HS235
515060.001503VS235
5415080.001453HAISI 304
2415240.001253HS235
1615535.0012015HS355
2015689.00404HAISI 304
5016048.001603HAISI 304
1316050.001203HS235
1016060.001305HS235
1016145.00903HS235
2016489.00454HAISI 304
1217289.00404HAISI 304
5517535.001503VAISI 304
717560.001308VS235
717560.001308Vsort
1617560.001508VS235
1917560.001606HS235
1217989.00534HAISI 304
418030.001304VS235
6618034.001205HS235
1518035.001504VAvesta 253 MA
8318045.001503HS235
1118048.001204VS235
2118048.30755VS235
718060.0013010Hhardox 450
1418060.0013010Vhardox
1018060.301006HS235
718060.301305HS235
4118060.301308HHardox 450
17180114.3016010HS235
818276.001906HS235
2418335.001504VS235
4018560.301805VS235
4618580.001808H+1VS235
1618689.00554HAISI 304
1918789.009010VBrinar 400Cr
1918789.009010HBrinar 400Cr
4518789.001553VAISI 304
819042.001453HS235
919060.001203HAISI 304
1719080.001653VAISI 304
12119082.001505HS235
8019576.001503HAISI 304
819576.001705HS235
1619689.00504HAISI 304
1920048.001303HAISI 304
1320060.0016012HHardox
8020060.301603HAISI 304
3820061.001203HS235
5220061.001203HAISI 304
2120075.001604HS235
2020076.001203HAISI 304
920076.001403HAISI 304
720089.001508HAISI 304
3320095.001708VS235
6200100.001005HAISI 304
50200114.001006VS235
46201101.601603HAISI 304
1320560.002005VS235
1420580.002608HS355
1620789.00504HAISI 304
2421548.0070412H+12V316L
12215114.0010012HHardox 400
1221889.00654HAISI 304
1522042.001808HS355
2122048.002403VS235
1622060.001008HS235
3122570.001106VS235
1222576.002206HS235
1322576.002206VS235
522762.001703HAISI 304
2322776.002305VHardox 400
1622889.00604HAISI 304
1623060.002404VAvesta 253 MA
523060.301508HHardox 400
423060.3018010HS235
27230101.6016510HS235
7232116.0016010HS235
623575.002005HS235
1023860.001004HAISI 304
524055.002506HS235
424070.0018010HS235
9724076.001208HS235
1524088.902503HAISI 304
6124089.001802VAISI 304
5240101.602003HAISI 304
24240101.602308HS235
17240114.001358HS235
4240114.0023010VS235
22240114.302003HAISI 304
18240160.002408HS235
18240160.002708HS235
1224289.001304HAISI 304
524751.001653HAISI 304
925060.001808VS235
2325060.002003VAISI 304
2325060.302505HS235
925060.302506HS235
2025076.001703HAISI 304
2325090.001255HS235
11250100.0024010HHardox 400
11250140.002501011 H + 15 VHardox 450
10250160.002306VBrinar 400Cr
72501,022.001505HS235
526070.002306HS235
17260114.001006HS235
11260114.001506HS235
1026584.0018010VS235
9270104.0022010HS235
1527580.0020015HBrinar 400 Cr
8275115.002008HS235
12280120.00658VS235
18280140.003506HAISI 316
43280159.002504HS235
17280180.001758HS235
2428575.0015512HS235
302883008HS235
4028878.0011510S235
1528891.0014012HS355
10288114.0035010HAISI 316
16290145.002306HS235
2295114.002406VAISI 304
1295168.003008HHardox 500
529676.002754VS235
530060.002302VAISI 304
1130076.001505HAISI 304
4300100.001904VAISI 304
21300101.602008HS235
10300101.6030010HS235
20300114.002005HAISI 304
34300114.002006HAISI 304
20300114.0022010HS235
9300131.0020010VS235
26300200.001555VAISI 316
13300219.001705HAISI 304
13305145.002955VAISI 304
26310114.002505HS235
20315114.001458HS235
5315114.002708VS235
9315114.0031565 H + 4 VHardox 400
18317115.002508HS235
2032080.002403HS235
232080.003205VS235
31320101.602208VS235
10320114.00704VS235
18320114.003008HS355
80320114.003204HS235
1832571.002408VS235
2033383.002953HAISI 304
333660.0025015HS355
31338114.002406VAISI 304
5340139.003005HS235
15340140.002904HAISI 304
6345110.002408HS235
33350101.60603HS235
15350114.002708VS235
34350114.002708HS235
30350159.001808HS235
5354114.003004HS235
235585.0033510HAISI 304
11360160.003006HS355
18360160.003006VS355
236588.9025020HS355
4370140.002008HS235
26375140.0040010HS235
538071.003004VAISI 304
7380160.003406VAISI 304
6380160.003506VAISI 304
8380170.003655HS235
439090.002503HAISI 304
5390105.003005VS235
9390130.004005HS235
35390135.0030012HS235
26394160.002608VS235
4395100.004008HHardox 450
11395135.003204HS235
5395145.0029510HS235
18395193.003305HS235
2440089.002003HAISI 304
2340089.003504HAISI 304
13400108.003508HS235
11400114.0027510HS235
10400140.003208HS235
12400160.003504HS235
22400219.0040010VHardox 400
1040595.001505HS235
14405114.303208HS235
5427150.0037516HS235
9430152.003608HHardox 400
21432150.005254HAISI 304
10445101.602504VAISI 304
645076.703704HS235
245090.0030010H+V253MA
5450114.0030012HHardox
6450114.0030012VHardox
39450114.302405HS355
5450140.0020010VS235
5450140.00500121 H + 5 VS235
547090.003505HBrinar 400Cr
5485201.0019512HS355
3490100.0050015HS355
650089.002755HAISI 304
4500140.0029048VS235
32500140.00300614H+18VS235
1500140.00400HS235
9500140.0040010VS235
26500160.0035012HS235
31500160.0036012HS235
30500160.0036012VS235
6505101.604005VS235
655076.702204HS235
20550160.004006HS235
5560190.0031520VS355
12570194.004008VS235
5580160.0050010HS235
5600168.3044010HS235
2630220.003408HS235
12655139.7035010Brinar 400 Cr
25742450.001504HAISI 304
5780101.6040010HS235

Opvalsede sprialer

AntalUdv ØIndv ØSTGTMaterialeH/VLængde
189516010S235H1600
1135451202S235H2200
125013025014S235H1100
1190101,61158S235H550
1263901852S235H2340
25633,7328S235V1100
36525306/4S235V1250
17030555S235H1835
185407011S235H680
17535502S235H2000
1145452006S235H1500
17525703AISI 304V1000
11401001406S235H1050
11901001008S235H700
115548,31506S235H900
1185421802S235H1000
118060,31707S235H850
1135501307S235H500
18550609S235H690
12407816516S235H760
125015025020S355H1500
315048,31508/5S235V1600
58525856/3S235V3000
2100507512/8S235H700
1100507512/8S235H900
18525856/3S235H1070
16036605S235H4000
126016027015S235H900
1185421805/2S235V1100
119011012010S235V650
12105023018S235H2000
11258513520S235H2800
37025687/5S235H2500
1100301007/5S235V2200
16535605AISI316V400
31701271404S235H1750
11701271404S235H800
23511503/4AISI 304H550 + 600
18525855S235H1000
110070705S235H6000
16535405S235H10200
190657512S235H650
115048,31508/5S235H1300
117060,31755S235V800
117042,41803S235H2000
12205013020S235H640
124012018010S235H800
1130321303/1,5S235V1600+400
1130321303/1,5S235H1600+400
210038956,5S235V2600
18539705S235H1000
15514503/1S235H1100
180485010S235H1750
13220305AISI 304H500
2108401057/5S235H2300
68525856/3S235H3000
16532704S235H1280
14022353S235H3300
18530905S235V730
16525656/4S235V2500
18525856/3S235H700
15020505/3S235H730
25020405/3S235H1300
36525656/4s235V2500

Snegle