Kontakt os i dag på 75 69 10 10 - og hør hvad vi kan gøre for dig!

Står du lige og mangler et bestemt stykke fladstål, profilrør eller måske løse sneglevindinger, som du skal bruge her og nu? Og vil det både blive dyrt og besværligt at fremskaffe?

Så prøv at kigge vores markedsplads igennem. Her har vi gennem årene samlet en række ”råvarer”, som ikke er blevet anvendt ved opgaver og derfor er lagt på lager. Gode ”råvarer”, som intet fejler – og som har været opbevaret under betryggende forhold.
Måske kan du finde lige det, som du søger. Er det tilfældet, kan vi levere hurtigt og det til en særdeles konkurrencedygtig pris.

 

 

 

Aksel rustfri
  • Aksel rustfri
  • Aksel sort
  • Aksel syrefast
  • Fladstål rustfri
  • Fladstål sort
  • Fladstål syrefast
  • Plader
  • Profil sort
  • Rør rustfri
  • Rør sort
  • Rør syrefast
  • Varmefast
  • Vinkel profil
  • Løse vindinger
  • Opvalsede sprialer
  • Snegle

Aksel rustfri

AntalDim ØLængdeVægt i Kg1110795411808304112589541356025414030804145151041302775413060004117051041405363150105041502850250115025028901142365128400013560001354100135199011540001104300610600016210015600015500015220016025403126000111536501752810125024019037511034001500.0291515028701100115011030001756120190543011535301205200150600016060001163000
Aisi 3043256000
AISI 3041251600
AISI 3041301200
AISI 3041306000
AISI 3041305100
AISI 3041306000
AISI 3041354213
AISI 3041356025
AISI 3041405990
AISI 3041401270
AISI 3041403080
AISI 3041403410
AISI 3041452800
AISI 3041501645
AISI 3041501030
AISI 304 slebet1502830
Aisi 3041501750
AISI 3041502340
AISI 3041552200
AISI 3043606070
AISI 304 Sleb1603080
AISI 304170600
AISI 3041704030
AISI 3041701833
AISI 3041751550
AISI 3041755970
AISI 3041755370
AISI 304 certi?1805200
AISI 304 slebet1802740
AISI 3041905800
AISI 3041903650
AISI 304 certifik11004150
AISI 30411101960
AISI 30411152500
AISI 30411155590
AISI 3041115920
AISI 30411203510
AISI 3041120770
AISI 30411252475
AISI 3041145450
AISI 3041145660
AISI 30411453000
AISI 30411501180
AISI 3041160860
AISI 30411702470
AISI 3041180750

Aksel sort

StålAntalDim ØLængdeVægt i Kg
235161250
235164000
235266000
235182000
235183220
235185000
235185000
235185000
235186000
235386000
2352101500
2351102500
2351105000
235 comp1124700
235 comp1126000
2351144650
2351161190
2351161450
3551163060
3552166000
3551166100
2351182070
CrNi1201200
2351203460
CrNi1203570
CrNi1205840
2353206000
CrNi1223530
235 comp1224750
CrNi1225500
2357226000
3551253000
3556256000
CrNi1256000
CrNi1256200
CrNi1264240
1274170
CrNi1301780
2351302200
235 comp1302400
2351303360
CrNi1303500
3551303815
CrNi1304100
CrNi1304900
CrNi1305500
2351306000
CrNi1306000
CrNi132810
2351321500
6 Kant13215204
3551322320
6 Kant13229004
CrNi1323100
CrNi1323350
6 Kant13236804
CrNi1323740
CrNi1324100
CrNi135955
355 comp1353280
CrNi1355850
235 comp11356000
3553356000
CrNi1401840
3551402800
3551405280
3552406000
355 comp1406000
355 comp2406000
CrNi2406000
6 Kant1411015
6 Kant1413035
CrNi1413660
CrNi1451450
CrNi2452110
CrNi1452165
CrNi1452175
235 Comp1454150
235 Comp1456000
CrNi1456190
6 Kant1509004
6 Kant15014504
CRNI1505730
355 Rå1506000
355 Comp5506050
CRNI1506150
355 Comp1506250
235 comp15519704
355 comp1555500
6 Kant16028804
6 Kant16029204
6 Kant26030604
CrNi1603380
355 comp1604540
3551604850
3553606170
CRNI1606180
355 comp1606260
355 comp265940
CrNi16515554
3551651715
45E+SL1651870
355 comp1653120
CrNi1655240
CrNi6656000
CrNi46560004
3551656200
CrNi666.26000
CrNi266.26000
6 Kant17010504
35510701300
6 kant27030004
23517042004
3551706000
Toolox 44171585
3551751000
CrNi1754170
3551756000
CrNi1756100
3552756150
3551802740
2351901760
CrNi1902830
3551905500
23529060004
CrNi11004060
35511006160
CrNi11021000
CrNi11021130
CrNi11022123
CrNi11023480
35511152820
CrNi11171290
CrNi11174665
CrNi21176180
35511255000
35511401550
35511403395
CrNi11403425
235114049304
35511405100
CrNi11531080
CrNi11533200
35512001150
3551220800
35512603640
3551906030

Aksel syrefast

Stål typeAntalDim ØLængdeVægt i Kg
AISI 31613015604
AISI 31613543004
AISI 31616054004
AISI 31628016804
AISI 31618022004
AISI 31611804904
AISI 31614543750
AISI 316 L11406300
AISI 31613537900
AISI 31613039000
AISI 31619058900
AISI 316110035000
AISI 3161509950
AISI 31616041800
AISI 316111528000
AISI 31613560500
AISI 31613048500
AISI 31613550200
AISI 31613543800
Aisi 31613060000
AISI 31611036780
AISI 31611260000
AISI 31611830550
AISI 31611635750
AISI 31613518000
AISI 31613024850
AISI 31613050500
AISI 31612060000
AISI 31612552000
AISI 31616053100
AISI 316 L2530000
AISI 31616547100
AISI 31618018600
AISI 31613052000
Aisi 31611610000
Aisi 31624060000

Fladstål rustfri

Stål typeBreddeGodsAntalLængde
3041001211000
3041201031340
30470911080
30460811100
30470811150
30470811390
30480813350
304100813800
304401026000
304501512760
304501511720
304501511940
304501511730
30430611900
304501011100
30420511150
30415511820
304351011700
304501011890
30420512250
30425611640
304601011240
304201016100
30430814200
30425815270
30425615300
30420536000
30420545400
30425815250
304201014400
304301513785
304351014800
304301015500
30430812080
304301015190
304301213450
30430812240
304301014900
304301015290
30440815000
30440814900
304301014890
30450814000
304351224900
30450635000
304501535100
304501514480
304401042500
30440824850
30440813050
304351014840
304351213340
304351012800
30430612150
304351044800
304251012900
304301014880
30450616000
30450815000
30450815130
30440812990
30460815460
30460815400
30450815190
30440425000
30460866000
304501011507
30480815400
304100815000
30450813960
30450556000
30430316000
30430516000
30430513800

Fladstål sort

Stål typeBreddeGodsAntalLængdeVægt i Kg
FJ stål5010430000
FJ stål506160000
FJ stål408260000
FJ stål408131400
FJ stål358160000
FJ stål15012360000
FJ stål15012127700
2351208130400
2351005160000
2351005148800
23510020160000
23510020120200
23510015460000
23510015152450
2355030160000
2355030146600
2356015460000
2356515160000
2357015133750
2356015126000
2357515860000
2356515119200
2357512360000
2357012151000
2357012460000
2357012118500
235758260000
235806144000
2355012260000
2355010260000
2355012112300
235408460000
235408129500
2354010152700
235406126000
235401526000
2354015119050
Fj stål1008110000
Fj stål10010160000
235254120000
235308130800
235208160000
2352510125250
2353010126900
235258116400
235256560000
235205150000
2353010160000
2352510160000
235308160000
235205360000
235255360000
235256150000
235208160000
235258122500
235608125500
235308150000
235805260000
Kobber10020218400
Kobber10010123500
Kobber10015142000
23512020149000
235805123500
235256230000
FJ stål506661000
2354010160000
S235405119900
2356012000
FJ stål506225000
FJ stål506120000
2352006229000
2353015155000
S235405259000
235505159000
235408120800
235505121240
235163560000
235505112400
Fj stål5010160000
235306160000
2353015260000
Fj stål508760000
235406460000
2357515141750
235305260000

Fladstål syrefast

Stål typeBreddeGodsAntalLængdeVægt i Kg
316408150000
316408349000
3165010137800
31610010131800
3165010150600
3164010137000
3168012251300
3164010125400
316408253600
3166012116800
316408117850
3165010113200
3163010111400
31610010111400
3165010117800
3164010123400
316306120700
3165010120200
3161515149000
3161515130700
3161010149000
3163010240000
316405460000
316405117000
3164010110700
316401017200
3166010123000
316608150000
316253340000
316505360000
316508262000
316806128400

Plader

SlagsAntal pladerTykkelseBreddeLængde
S23550412502500
Brinar 400 Cr.4820002500
AISI 3167515003000
AISI 31662.515003000
AISI 31613215003000
AISI 31611215003000
Varmefast 253 MA2415003000
Varmefast 253 MA3515003000
Varmefast 253 MA11515003000
Varmefast 253 MA0815003000
Brinar 400 Cr.1620004000
SPO0215003000
AISI 3163315003000
Varmefast 253 MA5615003000
Hardox 50011220004000
Brinar 400 Cr.21220003000
AISI 30482.515003000
2205156502250
Brinar 400 Cr.11520003000
Weldox11225005000
S23515515003000
S35511819505800
AISI 3163815003000
AISI 30401515003000
AISI 3164520004000
Varmefast 253 MA21220003000
AISI 31611210002000
Brinar 400 Cr1520002000
Hardox 5001820004000
Hardox 50012520002000
AISI 30411215003000
S23550315003000
AISI 3164815003000
AISI 3040258001250
AISI 31620410002000
S35511618004800
Hardox 45031020004000
Hardox 50011520004000
PEHD 1000-sort11012503000
Hardox 45011520002000
SPO22.515003000
AISI 31611015003000
S3551605001000
AISI 31602015003000
Dørk1515003000
Cor-Ten0.5615001500
Hardox 50011020002000
SPO3315003000
Aluminium229002000
SMO2415001330
AISI 3161115001260
316- 904 L157901770
AISI 3168415003000
AISI 3166315003000
AISI 3168320004000
Dørk1000
AISI 30402015003000
AISI 3165415003000
AISI 316 TI2415003000
S3551420002000
Brinar 400 Cr0420004000
S3551505001000
Blandet Hulplade000
AISI 30413015002500
S23581220004000
S35561220004000
Hardox 45002020004000
AISI 3043815003000
AISI 3040215003000
Wst. 1.3401131000530
Hardox 45011625004000
Hardox 50012020004000
S2354419004000
AISI 316L01515003000
AISI 304115851585
Hardox 50013020002000
S2356615003000
AISI 3165615003000
Hardox 60011020003000
S35511520004000
AISI 3046415003000
Varmefast 253 MA11015003000
Hardox 4501415002000
Hardox 4501525006000
AISI 30412515003000
AISI 30413315003000
AISI 3044615003000
S3551405001000
AISI 3041620004000
S35551020004000
Hardox 45011220004000
S3553825004000
Hardox 5001620004000
AISI 3162415003000
Brinar 400Cr1620006000
Brinar 400 Cr1820006000
Brinar 400 Cr11020002000
S35511220005000
S2352820006000
Hardox 4500620004000
Hardox 4501820004000
S23591020004500
Rib Plade4717000
S35513520003000
S35513225003000
S23510318004000
S3554520005000
S2356620006000
S35522520005000
S23501200
S3551312502500
S3552415003000
S3553624004000
07500
S35532025006000
S35513020006000
S2359612502100
S2353612754765
S2354612503115
Hardox 5001415001500
Varmefast 1.484521215003000
AISI 30431015003000
S35541525006000
S3551620006000

Profil sort

Stål typeBreddeHøjdeGodsAntalLængdeVægt i Kg
235100555186000
235100508.5126900
120806150000
23540403260000
235404033120000
1208061120000
23580803160000
50503125000
50202160000
25252120150
25252129000
30304119500
100402136000
1501505160000
353535260000
454545160000
161616460000
202020260000
303030160800
1406010119400
120606126000
23560303258000
23560302260000
40405160000
23560302060000
80456155000
3551501508144900
70706126450
23540405117500
23540405132800
23560303160500
50253150000
80803237000
20502160000
30602160000
50503260000
50503225000
80458134500
50504145050
23550302160000
80802260000
30502260000
101010560000
23545805260000
23545805168000
23550504260000
23550504125000
23550504115000
80803130000

Rør rustfri

Stål typeDim udv ØTykkelseAntalLængdeVægt i Kg
30417216.5113384
30413322.5119654
30410827125904
30488.900001525878918162504
3041086168754
3049017119204
30410715137004
304168.3000030517587.1100001335144117904
304219.1000061035166.34999990463257141854
3042163133004
304168.30000305175811110604
304803146204
304168.3000030517587.1100001335144115904
3043255152904
3043103139104
3042063160004
304219.1000061035168.180000305175779160004
30415022120654
30476.099998474121093.900000095367431760004
304501.29999995231628127504
30412730114404
304323.8999938964844.57000017166138154004
30476.099998474121093.900000095367433160004
30476.099998474121093.900000095367434160004
304101.5999984741215.73999977111816118604
304114.3000030517585.5116204
304168.3000030517586.34999990463257118904
3041563131004
304114.3000030517585.5113554
3043255122804
30411930115704
3042563126604
304168.3000030517582115404
304323.8999938964849.52999973297119316454
304323.8999938964849.52999973297119111754
3042736.34999990463257155154
30411212133204
3042563127504
304129211870
304114.3000030517584118504
304 Ti-1.45411214131044
3041084128954
30476.099998474121094.5122804
30488.900001525878913.59999990463257160004
304159.3999938964844134004
304323.8999938964849.52999973297119115804
304323.8999938964849.52999973297119114804
3041563124904
304323.8999938964849.52999973297119216004
30476.099998474121093.90000009536743117504
304114.3000030517585.5120804
304101.5999984741215.73999977111816120004
304101.5999984741215.73999977111816120904
304114.3000030517584114704
304101.5999984741215.7399997711181618254
3046318127500
30448.29999923706053.20000004768372260000
304168.3000030517582113704
3046313.5126604
304101.5999984741213.04999995231628160100
304168.3000030517587.1100001335144115604
304507137754
304139.6999969482424260000
304114.30000305175817111900
30476.099998474121094.5117800
30414210118200
304219.1000061035164128304
304323.8999938964846.34999990463257113104
304303160000
3042563157000
3041336.5117800
3041563120950
3041563160000
304139.6999969482424118004
304139.6999969482424117004
30473.02999877929695.15999984741211127100
30442.40000152587893.20000004768372860000
304452138800
304542151800
30426.89999961853032.59999990463257160000
30432.40000152587891160000
30432.40000152587891130000
304717.5150850
30476.099998474121097125300
304507.5128400
3043063123800
3043653125004
30410613131000
3042063116004
3041302143800
30433.70000076293953.20000004768372129004
3041084122004
304101.5999984741214160004
304104.53160004
304114.3000030517584131004
30410010115004
304303123000
304141.3000030517586.55000019073486115400
30476.099998474121093.90000009536743116804
304637117004
30488.900001525878915120004
304101.59999847412112110704
304101.5999984741212114804
304114.3000030517582119004
3042196116504
304114.3000030517584134000
30442.40000152587893.20000004768372140000
30488.900001525878914125500
3041594134804
3041594160004
304219.1000061035166.34999990463257114750
30488.900001525878913160000
304139.6999969482423121200
30460.29999923706053.59999990463257131500
1.430176214800
304141.3000030517586.55000019073486129000
304141.3000030517586.55000019073486160100
304901519600
30433.70000076293953.20000004768372122000
3041336.30000019073486129800
304456.5125000
44.52124950
30488.900001525878914124000
3041001516650
304L88.900001525878915.48999977111816127600
30476.099998474121093.90000009536743142000
30448.29999923706053.20000004768372142000
3049010147300
30460.29999923706053.59999990463257260000
30460.29999923706055.53999996185303160000
30460.29999923706055.53999996185303133100

Rør sort

Stål typeAntalDim udv ØTykkelseLængdeVægt i Kg
235160.29999923706056.3000001907348644150
235160.29999923706056.3000001907348663550
2351114.30000305175829109500
1219.1000061035166.3000001907348660000
1219.1000061035166.3000001907348645000
360.29999923706054.3000001907348660000
160.29999923706054.3000001907348628900
35511591021400
2351127416500
355333.7000007629395880000
3551101.5999984741218.8000001907348626000
3551139.69999694824212.5117000
3551139.69999694824210120000
355176.09999847412109833750
3551139.6999969482426.3000001907348621800
355760.29999923706056.3000001907348660000
288.900001525878911218420
3551101.5999984741212529500
35511336.3000001907348652600
176.099998474121091094000
35512031623800
3552101.59999847412125116500
3551168.3000030517583017750
12736.3000001907348646500
355142.40000152587896.3000001907348664500
12731031700
12452033000
3551114.3000030517586.525000
355176.0999984741210912.585800
1168.3000030517582033150
235142.4000015258789560150
355188.900001525878918.515000
188.900001525878915.521900
355110625.524800
35511086.3000001907348626650
3551193.6999969482426.3000001907348663600
2351384.530600
235148.29999923706056.3000001907348624700
23514010.520950
170416900
235276.099998474121094.522400
1168.3000030517584.53600
2351114.300003051758523000
235142.2999992370605561900
2351223.899993896484107900
2351219.1000061035164.516300
2351219.1000061035161211600
1168.3000030517581016900
1168.3000030517581018300
1420108500
1114.300003051758858000
160.299999237060512.575000
235142.4000015258789533200
1114.3000030517584.525000
1158838900
1168.3000030517581024000
23514566.300000190734868000
188.900001525878916.3000001907348615404
188.90000152587891815004
2351219.1000061035163018604
23512661067404
23512651240654
2351219.1000061035163019304
2351323.8999938964847.0999999046325712604
2351219.1000061035162119984
23511771721864
2351108423904
3551631248504
3551219.1000061035161016454
23511071567004
2351219.1000061035161016604
23511461015004
148.2999992370605722304
160.29999923706051279004
1193.6999969482428.536254
2351219.100006103516524054
23512741213304
3551736.513954
3551168.300003051758256704
176.099998474121093.5999999046325715854
138521904
1168.3000030517581024254
1139.6999969482421214454
190881004
2351168.3000030517587.560004
2351193.699996948242821104
23511591015704
1219.100006103516821704
22738.8000001907348630000
3551101.5999984741211613950
2351152637900
2351139.699996948242323550
OVAKO163.59999847412111352000
3551219.1000061035166.3000001907348610550
2351168.30000305175812.518200
3551219.100006103516608754
23511333.5999999046325718000
171.51048900
1152716200
1219.100006103516819200
2351101.59999847412112100000
35511276.300000190734869500
2351168.3000030517583228904
1323.8999938964841013600
3551168.3000030517583229800
2351298.5109800
110714.536654
1911836154
11701629054
7042.40000152587894.560004
1101.5999984741214.550004
3448.29999923706054.565004
988.900001525878916.3000001907348660004
171.51834004
117812.533204
1168.3000030517586.3000001907348623804
115912.545404
11526.534804
12031013954
11521044604
1168.3000030517586.3000001907348615304
20808.560004
120312.523104
12033736704
12671268004
1101.599998474121541404
1162275304
1193.6999969482422035704
2351114.30000305175829120004
1193.699996948242832904
4442.40000152587894.567704
11591032654
171.51830004
12731066004
3551159820604
170328004
138617204
11081038504
1152643004
1101.5999984741211926604
1168.30000305175812.546804
1722012604
1861028854
1219.1000061035161020404
115212.513004
1114.3000030517588.521604
151616554
11591015704
1219.1000061035161015300
3551139.699996948242322604
1298.51018404
1298.51013404
11083.5999999046325728504
1219.10000610351620.532504
1323.899993896484938000
1203455200
2351219.1000061035162524404
2351219.1000061035162526104
1193.699996948242824304
1193.699996948242825200
1159838904
1168.3000030517583020000
11594.526000
355142.40000152587896.3000001907348635050
355115914.199999809265115004
160.299999237060512.529700
3551101.59999847412110107500
3551101.5999984741211016200
3551168.3000030517581019400
3551631219904
11594.523300
355176.099998474121091521600
3551193.6999969482426.3000001907348635000
3551168.3000030517581030800
188.9000015258789112.5100000
3551219.1000061035166.3000001907348614050
2114.3000030517582018700
3552114.3000030517582028000
188.9000015258789112.535300
35511593010650
3551203855500
3551139.6999969482422036900
188.90000152587891826500
355188.900001525878911035750
235122.51.520000
3551101.59999847412114.199999809265118400
188.90000152587891821800
1168.300003051758760000
3551139.6999969482421017900
2351168.3000030517584.560500
355148.2999992370605867600
1323.899993896484107900
35512031017650
355160.29999923706051060000
355160.29999923706058.8000001907348652350
1139.699996948242427750
235188.900001525878915.531900
235125317000
235125421050
160.29999923706051036500
355135524000
1114.300003051758650250
235188.90000152587891864700
233.70000076293954.560000
776.0999984741210910120000
235138353200
3551114.3000030517581022800
148.29999923706054.532500
3551101.59999847412114.199999809265166000
3552101.59999847412114.199999809265118150
35511591020300
3551101.59999847412114.1999998092651120000
3551101.59999847412114.199999809265162750
355160.29999923706051155000
3551159309190
1101.5999984741218.517000
117.20000076293952.9000000953674352000
3551114.3000030517582016200
355160.29999923706058.80000019073486120000
355160.299999237060510120000
3551203.6999969482421059950
3551114.3000030517581027600
160.29999923706056.3000001907348635900
2354127460000
2352114.30000305175810120000
355182.56.3000001907348664000
3551114.30000305175810120000
1808.520950
3551114.3000030517581085000
2352114.3000030517586.3000001907348660000
355160.29999923706051029400
355160.29999923706051084000
2351114.3000030517586.3000001907348625000
35511521515750
35511026.3000001907348636300
3551114.300003051758821600
1219.1000061035166.3000001907348613700
355288.900001525878911064800
23511331060000
188.90000152587891560000
235288.900001525878914.8499999046325760000
188.900001525878914.8499999046325747400
355160.2999992370605855900
00
2351114.300003051758523000

Rør syrefast

Dim udv ØStål typeDim udv ØTykkelseAntalLængdeVægt i Kg
34316139.6999969482424120504
153161336.30000019073486125154
1631611915115294
173165013128504
203166314112404
223166314137154
3931615223126004
43316 Ti 1.4571114.3000030517583.59999990463257357004
503162736.34999990463257144304
523161594.5260004
6131642.40000152587893.25160004
66316114.3000030517584117204
683161594460004
74316114.3000030517588.560000419616699139354
79316101.5999984741215.40000009536743125004
80316114.3000030517588.560000419616699143604
993162733117404
104316114.3000030517584360004
107316101.5999984741216.0199999809265118504
11231676.099998474121093.59999990463257160004
117316219.1000061035166160004
1183162563140554
119316219.1000061035166160004
122316114.3000030517584.5147204
123316168.3000030517584119804
135316168.3000030517582615404
15331673.02999877929697.01000022888184140904
156316168.3000030517584160004
157316114.3000030517584132004
169316 Ti76.099998474121094.5131304
1703167214121504
1713166314133204
172316114.30000305175822146904
173316 Ti,1.4571507115104
183316L73.02999877929697.01000022888184123904
1853167216132904
194316 L88.900001525878913137604
195316 L101.5999984741215.73999977111816460004
19931676.099998474121093.59999990463257145004
201316 Ti101.5999984741215.73999977111816124504
203316114.3000030517586.40000009536743120404
204316114.3000030517586.01999998092651160004
205316101.5999984741215.73999977111816110604
212316 TI50718350
22531676.099998474121093.65000009536743123400
230316101.5999984741215.73999977111816132004
232316 TI50719500
234316168.3000030517586111504
235316 L323.8999938964844.5110800
2363161563122900
237316141.3000030517586.55000019073486160000
238316114.3000030517586.01999998092651160000
2413164064.5110500
242316141.3000030517586.55000019073486141000
2463161594.5145800
247316 L323.8999938964843139500
249316139.6999969482422151004
25131688.900001525878915.48999977111816125100
255316219.1000061035166111000
256316356316700
25731648.29999923706053.59999990463257260000
26031648.29999923706053.59999990463257118600
26131648.29999923706053.20000004768372460000
26331642.40000152587892.59999990463257149300
26431642.40000152587893.20000004768372149000
26531642.40000152587893.20000004768372125000
26731648.29999923706053.20000004768372160000
26831648.29999923706052.5143000
269316346.5138900
270316142160000
2713163563114730
272316219.1000061035166115800
273316114.3000030517586119100
2743161552.5999999046325718000
2763163063160000
2773162063160000
27931648.29999923706055.07999992370605219750
28031660.29999923706053.59999990463257160150
281316 L33.70000076293953.20000004768372325000
28331660.33000183105475.53999996185303138650
284316168.3000030517584117704
285316 L323.8999938964844129100
286316353135100
28776.099998474121092144400
288316252.5123350
289316252132000
29031660.29999923706053.59999990463257960000
292316168.2799987792977.1100001335144139300

Varmefast

Dim udv ØStål typeDim udv ØTykkelseAntalLængdeVægt i Kg
25253MA60544304
2253MA200260004
3253MA200112654
4253MA250160004
6253MA300359004
7253MA350459004
11253MA400159004
12253MA500126704
13253MA500122004
14253MA500111604
15253MA60.29999923706053.91000008583069452504
16253MA60.29999923706053.91000008583069114304
22253MA48.2999992370605514004
23253MA42.40000152587894143704
24253MA88.900001525878915.48999977111816128704
27253MA114.3000030517586.01999998092651110204
29253MA60.29999923706053.91000008583069155004
31253 MA1687.1100001335144118904
32253 MA1687.1100001335144111004
33253MA250134304
34253 MA900213000
35253 MA900210300
38253 MA900110600
39253MA400133004
103253 MA114.3000030517586.01999998092651139000
104253 MA900132000
106TRE-E-7RE10-6-SCH401687.110000133514419700
107TRE-E-7RE10-6-SCH401687.1100001335144213600
108253 MA48.29999923706055.07999992370605162000
109253 MA48.29999923706055.07999992370605124200

Vinkel profil

HøjdeStål typeBreddeHøjdeGodsAntalLængdeVægt i Kg
5023510010010260000
223510010010135000
6235100508160000
723575507137000
1023550305141800
1223550505160000
1723530302460000
1923510010012160000
202351829212147000
21235150758124500
23316L30304147700
2623530304160000
2723530304121500
3123560305130700
3223540404140000
3323550505120000
3423530304260000
3523530303360000
3630303150000
3740405160000

Løse vindinger

AntalUdv ØIndv ØSTGTH/VMateriale
506733253HAISI 304
501324216010HS235
201466016010HS235
442407018010HS235
402887811510S235
183171152508HS235
123951353204HS235
94301523608HHardox 400
19145761504
1075207010HAvesta 253 MA
53401393005HS235
590341008HAISI 304
795258036H + 1VAISI 304
999848806HS235
4010035704HS235
1514064752HAISI 304
10210045455HS235
10110251255VS235
26110361002HAISI 316
24110381054HS235
26110381054VS235
51153510010VS235
9120401005VAISI 304
10139373015HSt. 37-2/Pantanax
30140353015HSt. 37-2/Pantanax
7140351403HS235
30140761606VHardox 400
14145359015HS355
5145451055HAISI 304
41504215012VHardox 400
5150601503VS235
161553512015HS355
13160501203HS235
1016145903HS235
55175351503VAISI 304
4180301304VS235
8182761906HS235
45187891553VAISI 304
9190601203HAISI 304
121190821505HS235
8195761705HS235
19200481303HAISI 304
21200751604HS235
9200761403HAISI 304
7200891508HAISI 304
62001001005HAISI 304
502001141006VS235
1221511410012HHardox 400
15220601308HS235
12225762206HS235
8227621703HAISI 304
16230602404VAvesta 253 MA
723211616010HS235
6235752005HS235
10238601004HAISI 304
5240552506HS235
61240891802VAISI 304
624011423010VS235
5247511653HAISI 304
20250761703HAISI 304
23250901255HS235
72501021505HS235
112501402501011 H + 15 VHardox 450
5260702306HS235
172601141006HS235
112601141506HS235
17190801653VAISI 304
152889114012HS355
132901022503VS235
22951142406VAISI 304
5296762754VS235
5300602302VAISI 304
213001022008HS235
1030010230010HS235
203001142005HAISI 304
403001142006HAISI 304
133051452955VAISI 304
53151142708VS235
931511431565 H + 4 VHardox 400
20320802403HS235
10320114704VS235
803201143204HS235
63451102408HS235
303501591808HS235
53541143004HS235
6375633004VAISI 304
2637514040010HS235
73801603406VAISI 304
63801603506VAISI 304
83801703655HS235
4390902503HAISI 304
53901053005VS235
103901304005HS235
63951024006HS235
539514529510HS235
24400892003HAISI 304
23400893504HAISI 304
124001603504HS235
545014020010VS235
5450140500121 H + 5 VS235
5470903505HBrinar 400Cr
548520119512HS355
349010050015HS355
450014029048VS235
65051024005VS235
558016050010HS235
26302203408HS235
257424501504HAISI 304
5011434703HAISI 304
138640705VS235
8110034505HS235
6010035502HS235
81204010012VAvesta 253 MA
65101511106HS235
14142761253VAISI 304
32140761606VS235
302883008HS235
102501602306VBrinar 400Cr
52200611203HAISI 304
37118301682HAISI 304
14118301302VAISI 304
6114301302VAISI 304
8114301682HAISI 304
2110351303HAISI 304
4140601004HAISI 304
38200611203HS235
7135421306HBrinar 400Cr
18140301503HAISI 316
15150481503HS235
28110401004VS235
104001403208HS235
1101511106VS235
10180601006HS235
42306018010HS235
24250602003VAISI 304
97920302HAISI 304
6140421405HS235
119530906HAISI 316
82751152008HS235
7175601308VS235
153401402904HAISI 304
20140481504HAISI 304
56138441303VS235
7180601305HS235
271033511510VS235
123002191705HAISI 304
11300761505HAISI 304
296040303HAISI 304
54150801453HAISI 304
159530702VAISI 304
23558533510HAISI 304
24001144008HHardox 400
188533703HS235
19187899010HBrinar 400Cr
19187899010VBrinar 400Cr
3467240804HS235
31225701106VS235
2240021940010VHardox 400
162901452306HS235
172401141358HS235
10405921505HS235
9250601808VS235
8150501004HS235
301504012010VS235
560016844010HS235
6150016035012HS235
20333832953HAISI 304
33366025015HS355
43701402008HS235
33350102603HS235
172801801758HS235
556019031520VS355
203151141458HS235
9230601508HHardox 400
1411364752HAISI 304
16220601008HS235
20150501503VAISI 304
104451022504VAISI 304
40175621508VS235
331404812510HS355
447025705HS235
242857515512HS235
97240761208HS235
263941602608VS235
153501142708HS235
313201022208VS235
144051143208HS235
205501604006HS235
134001083508HS235
46185801808H+1VS235
21135761405HAISI 316
1125010024010HHardox 400
50160481603HAISI 304
152758020015HBrinar 400 Cr
80195761503HAISI 304
182801403506HAISI 316
2723010216510HS235
121304012536H+6VAISI 304
13150481503HS235
21220482403VS235
927010422010HS235
1622889604HAISI 304
1620789504HAISI 304
1217289404HAISI 304
1618689554HAISI 304
2015689404HAISI 304
1619689504HAISI 304
15220421808HS355
1221889654HAISI 304
2016489454HAISI 304
2510030503HS235
32110401104HS235
208232506HS235
1014560953HAISI 304
810034503HS235
310034753HS235
10100341003HS235
30110451103HAISI 304
411045453HAISI 304
411045803HAISI 304
7135421406HS235
22135761455HAISI 304
13119351003HAISI 304
2320803205VS235
113951353204HS235
43951004008HHardox 450
183951953305HS235
43001001904VAISI 304
13225762206VS235
8190421453HS235
23227762305VHardox 400
7175601308Vsort
14205802608HS355
20200761203HAISI 304
3539013530012HS235
102658418010VS235
1526525606166VS235
263101142505HS235
532011021603HAISI 304
4513835120820 V + 25 HBrinar 400Cr
15180351504VAvesta 253 MA
80200601603HAISI 304
1028811435010HAISI 316
542715037516HS235
011032906HS235
12180601206VS235
263002001555VAISI 316
77180341205HS235
1371454212010HS235
24183351504VS235
2031505012010HS235
32500140300614H+18VS235
3329014025512HS235
429014017012HS235
3050016036012VS235
23658925020HS355
179130351205HS235
219025876HAvesta 253 MA
309032875HS235
2030011422010HS235
1211360752VAISI 304
183201143008HS355
1140011427510HS235
7513030705HS235
46142421005HS235
25802080324H+1VS235
222391142003HAISI 304
52391022003HAISI 304
18142421206HS235
11180481204VS235
60653540230H+30VAISI 304
2421548704H+V316L
18205602005vS235
403501142708HS235
153501142708VS235
545011430012HHardox
645011430012VHardox
950014040010VS235
217030704HS235
12148341503HAISI 316L
125701944008VS235
113601603006HS355
183601603006VS355
6500892755HAISI 304
183951933305HS235
141806013010Vhardox
3601386012010Hhardox
313401142406VAISI 304
10160601305HS235
120180441503HS235
132006016012HHardox
12103456015VAISI 304
45135351055VS235
16175601508VS235
269535504HS235
552801592504HS235
303401152406VAISI 304
242401022308H
18325712408VS235
3214848802HAISI 304
22102351203HAISI 304
3710230854HAISI 316
27902587625H + 2VAvesta 253 MA
509025875VS235
31110301205HAvesta 253 MA
39110301205VS235
12951683008HHardox 500
71806013010Hhardox 450
371506014010HS235
11506014010VS235
789025875HS235
265020603VAISI 304
160180601308HHardox 450
1500140400HS235

Opvalsede sprialer

Opvalsede Spiraler på lager
AntalUdv ØIndv ØSTGTMaterialeH/VLængde
12510356S235H1200
13822314S235H7000
15520805S235H1100
15533.7808S235V1100
25633.7328S235V1100
16036404S235H550
16036605S235H4000
16032605S235H4500
36525304-JunS235V1200
46525653-JunS235V2000?
16525656-AprS235V1130
17032704S235H900
17032804S235H740
17030555S235H1835
17525703AISI 304V1000
17535502S235H2000
18525853-JunS235V700
38527855S235V1300
48525853-JunS235H3000
18525855S235H1300
38525853-JunS235V3000 mm
185407011S235H680
18527853-JunS235H2500
18550609S235H690
38725656-MarS235V1100
189516010S235H1600
196301005S235H1500
110072705S235H6000
1100507512-AugS235H900
2100507512-AugS235H700
1100301007-MayS235V2200
1108401055-JulS235H2300
1125401105S235H2000
11258513520S235H2800
113042.41303S235H900
1130401105S235H2100
1135451202S235H2200
1135501307S235H650
11401001406S235H1050
1145452006S235H1500
115048.3722S235H2200
215048.31505-AugS235V1600 mm
115548.31506S235H900
118060.31707S235H850
1185421802-MayS235V1100
1185421802S235H2000
1190101.31158S235H550
1190601755-AugS235V800
119011012010S235V650
11901001008S235H700
12105023018S235H2000
123060.32302-AprS235H3000
12407816516S235H760
125013025014S235H1100
125015025020S355H1500
126016027015S235H900
1263901852S235H2340
145025025022S235H700

Snegle

AntalUdv ØIndv ØSTGTLængdeMaterialeH/V
1100259010700Varmefast 253 MaV
1140601005470St. 37-2H
1200351454230018/8H
12601592504152018/8H
1180891804276018/8V
1180891804330018/8V
12207616551197St. 52-3H
190258552030St. 52-3H
11523215022480St. 52-3H
11003013553700St. 52-3V
12106016552340St. 52-3H
11073012051260St. 52-3H
11194210034120St. 52-3 Øget stigningV
12907629033250St. 52-3H
11254812522110St. 52-3H
11196012543312St. 52-3H
21554212046000St. 52-3V
11387031083270St. 52-3V
12356020034750St. 52-3V
1260140255125100St. 52-3H
12307719054150St. 52-3H
1320195195107380St. 52-3H
29225604619AISI 304H